آخرین اخبار و رویدادها
سایر خبرها ...
افتخارات مدرسه
سایر افتخارات ...
Slide 0
تصاویر مدرسه

به وب سایت دبیرستان شاهد خوانساری خوش آمدید.

تاريخچه دبيرستان پسرانه شاهد خوانساری

باسمه تعالی

در سال تحصیلی 73-72 با همت مسئولین محترم و به منظور ارج نهادن به خانواه محترم ومعزز شاهد و همچنین توجه ویژه به فرزندان عزیز و گرانقدر شاهد دبیرستان شاهد ناحیه 1 شیراز با نام شاهد 12 افتتاح گردید . مکان ابتدایی دبیرستان در محل فعلی دبیرستان فارابی و سپس به فرهنگ شهر انتقال یافت و در سال تحصیلی 88-87 به مجتمع فعلی در خیابان ایثارگران انتقال و با نام جدید دیبرستان شاهد خوانساری خیّر نیک اندیش به فعالیت خود ادامه می دهد .

در طول این سالها آموزشگاه پذیرای قدوم فرزندران شهید،ایثارگر،جانبازوآزاد و فرهنگی بوده و به جهت ایجاد رقابت علمی و فرهنگی تعدادی از دانش آموزان نیز با آزمون ورودی وکسب امتیاز لازم در آموزشگاه پذیرفته شدند.

در طی این سالها وظیفه مدیریت به تناوب اقایان ابولپور،فاتح نیا،محمدجانی،زندی،بهمنی،اعتمادفر،فاتح نژاد،خلیلی ، ناصری ،کرمی ، سید احمدی بوده و هم اینک نیز آقای جهانبخش فروغی نیا مدیریت را بر عهده دارند.

لازم است از تمام دبیران بسیار توانمندی که در طول این دوره در این دبیرستان وظیفه آموزش را بر عهده داشته اند تشکر قدردانی گردد.

در این وبلاگ سعی بر آن شده از موفقیتها،پیشرفتها،برنامه های آموزشی و تربیتی و... گزارش هر چند اندک در اختیار شما خواننده عزیز قرار گیرد.

امید آنکه با راهنمایی های خود ما را یاری فرمائید.

دانش آموزان برتر
آلبوم تصاویر
ادامه ...
مقالات علمی، پژوهشی، درسی
سایر مقالات ...
آخرین اخبار:
پیوند های مفید:
تماس با ما:

دبیرستان شاهد خوانساری
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه فرهیختگان جوان می باشد.
برای استفاده بهینه از این وب سایت از مرورگرهای مدرن مانند IE 9+ ، FireFox یا Google Chrome استفاده نمایید.